BELGIUM

Зображення архітектурного плану
  • Площа: 210 кв.м
  • Cтиль: Мінімалізм
  • Рік: 2019

Проект перепланування будинку у місті Мелле, Бельгія. Площа будинку після перепланування була збільшена в два рази! Додано ще один поверх, та приміщення позаду будинку, яке буде слугувати як кухня-вітальня з виходом на терасу позаду будинку.
На третьому поверсі, розмістилися дві дитячі кімнати з вікнами вмонтованими у стелю, що дуже подобається не тільки дітям ай дорослим.
Другий поверх: спальня батьків, гардеробна та санвузол.
На першому: кабінет, прихожа, санвузол, кладова, кухня-вітальня. Дизайн інтер'єру у даному проекті - мінімалізм. Простота і функціональність, свобода в просторі, витонченість, стриманість та легкість все це відображає наш інтер'єр.

Позаду будинку ми облаштували терасу з столовою зоною, зоною барбекю та зоною відпочинку. Деякі з елементів таких, як стара бельгійська цегла ми залишили і відновили їх, поєднавши старе з новим - ми вдихнули в будинок нове життя, але не забули й про його минуле.

Зображення столової зони Зображення сучасної кухні Зображення дизайну вітальні Зображення дизайну вітальні у мінімалістичному стилі Зображення дизайнерських столиків Зображення спальні Зображення шафи купе та туалетного столика Зображення дитячої кімнати Зображення дитячі меблі Зображення стіл для навчання Зображення ванної кімнати Зображення сучасна раковина Зображення душова Зображення ланшафтний дизайн Зображення крісло садове на терасі Зображення лежаки садові Зображення столик та крісла на терасі

Відгуки наших клієнтів

Виникли запитання?

Телефонуйте!

Контакти